Par mums

Mēs būvējam nākotnes tīklus, palīdzot saistīt tūkstošiem cilvēku un apmierināt mūsdienu lietotāja vajadzības. Mēs stāvam plecu pie pleca ar mūsu klientiem un partneriem, lai dalītos ar jaunām tīklu veidošanas pieejām, kas paplašinās viņu iespējas. Lojāls draugs, varens sabiedrotais, uzticams resurss - mēs esam ZYXEL, jūsu tīkla palīgs.


Biznesam

Mēs piedāvājam tīklu risinājumus, kas speciali izstrādāti un paredzēti jūsu augstiem mērķiem, gan maza vai vidēja lieluma uzņēmumu, gan viesmīlības nozarē vai izglītībā. Mūsu tehnoloģijas, darbojas jūsu labā, tādās jomās kā, komutācija, bezvadu sakari un drošība. Mēs palīdzēsim jūsu uzņēmumam strādāt gudrāk, ātrāk un drošāk.

Mājai

Mēs zinām, kā vislabāk izveidot jūsu mājas tīklu, lai jūs varētu izmantot internetu bez robežām. Neskatoties uz to, ko jūs darāt, skatāties savas iecienītākās filmas uz dīvāna vai spēlē ar draugiem no citas planētas puses. Mēs nodrošināsim jums plašu izvēli, izmantojot drošus plug-and-play risinājumus, kas iedvesmos jūs pilnībā izmantot tīklu.